KDY-330A

페이지 정보

profile_image
작성자써니 조회 2회 작성일 2020-10-18 06:34:14 댓글 0

본문

Český TraktorVlog #14-19 "Test svářečky Powermat 300A a nějaká ta oprava"

Jan Kříž : COočko používám do max tlouštky 2,5 mm, na silnější věci mám po taťkovi triodynu 250.
Vladimír Polak : na to že všichni řvou že je to šmejd,to svařuje ve větru fajně,alespoň podle videa,nastavení je horší ale to se vychytá když člověk není debil.jinak u mně dobrý.
Nový Hrádek : Zdravím,pěkné videjko,i když nemám praxi ve sváření,ale když sváríš stoupačku,tak zační dole a vař směrem nahoru,aby struska nezaplavila svár.A v tom oku písnice musí být futro,aby se síla rozložila na celé oko.Vidíš tu zemědělskou vůli v tom oku.to nemá dlouhou životnost.Na svářečce si přídej víc amper,bude se ti chytat lépe oblouk.Jinak OK
Cr0ss : No ja byt na tvojom mieste tak by som sa z tych oprav udrzby a prerabok posral ale obdivujem tvoju trpezlivost nech ti to vydrzi a len tak dalej !! Drz sa.
papanhe : Zbynďo zapomeň na naviják do 3 bodu. Ten ten traktor převrací ještě více.
llkaja : Super video,měl jsem obavy o panty,ať se to nekříží,ale je to ok, závaží dejte pod chladič na lezato, nebude zavazet,
Tom Polis : Zbyno možná svarecka ukazuje dobře ale máš tam pokles kvůli prodluzce. Ja jsem si kvuli invertoru udělal kabl 3x2.5 s poradnyma koncovkama, ma 40m a svařování naprosto bez problemu
Stanley : Perfektné video, a pozdravujem zo Slovenská
Petr Melichar : Super umiš si poradit s každou věci
Peter Lesnicky : Kladka je dole hore je ukladać .

TS1 - Ohebná univerzální elektroda TS 1000 - TECH-LIT

Ukázka sváření se špičkovými elektrodami TS 1000.

TS 1000 jsou revolucí ve sváření, elektrody je možné ohýbat, aniž by se odlamoval plášť. Umožňují svařovat i přes rez či barvu a udrží dlouhý svár. Odolávají vlhkosti a lze s nimi svářet i ve vodě.

Více informací zde: http://www.tech-lit.cz/zbozi-ts1-ohebna-univerzalni-elektroda-detail-46

Firma TECH-LIT s.r.o. zastupuje na českém trhu německou společnost TECHNOLIT GmbH, která má více než 30letou tradici na evropském trhu produktů určených pro opravárenství, údržbu a výrobu.

Music by audionautix.com

Zařízení, které vzdáleně připomíná nabíječku

Líbí se Vám? Dost možná máte něco takového doma. Podle mě se to nehodí jinam než do elektroodpadu :) https://www.patreon.com/killeroz
ano ano : to nemělo ani kondík na primáru za diodou, ten transistor musel kmitat kde ho zdrovna napadlo.Žádná zpětná vazba , jinak tu mám to samý , krmí to tak 10 let LED hodiny s atmelem , pozitivum je že tam nevyschne žádný elyt :)
Jaroslav Mikolajek : Nazdar Killerozi,
na tvoje videa se dobře kouká a člověk se i něco dozví. U té srandanabíječky nebyly dodrženy povrchové cesty ani na plošňáku, ani v trafu. Nejsou splněny podmínky pro oddělení od sítě. Tedy - vysoce vyleštit, daleko zahodit:-)
Projekt Darkside : čau prosim ztratil jsem link, máš někde odkaz na ten měřič USB? děkuji
.
.
jestli je někdo z Brna a má ho na prodej tak mi rovnou napište a dáme scuka ať nemusím čekat díky moc
Jan Zach : Otázka autora videa je k diskusi,ale toto není problém výrobce,ale zadavatele (prodejce).Vše pochází z toho co nejlevněji vyrobit a pak draze prodat a výrobce aby splnil podmínky tak klidně výrobek udělá ze stlačené tmy.No a proč ne,když kontrola kvality je jaká je.Spotřební zboží a bezpečnost výrobku ?
pool mofy : od začátku až do konce made in china supeer cena 5 kč
OldSElektronika : Hovno jak když to býk vysere :-D
peny1188 : Jsem čekal že to vletí do mínusových hodnot a budeš z MP3 dodávat do sítě to by ti přišli srážky na vyúčtování za dodávku jalového proudu
martas159 : Napětí nikam nejde. Napětí pouze je
Tomáš Doli : Číňani dokážou pobavit a ohromit.
Tohle vyrobili ze zbytků a z nudy.
+-5V a 330mAh se snad ani moc využít nedá.
Většinou bývá 5V a 500mAh takoví standart teda myslím.
Dík za videiko. ; -)
Karel Ventil : Ty výstupní hodnoty, katastrofa! Celý je to šílený. Má ten oscilátor blokování? Asi jo, ale vidíme, jak se chová. Takový zdroj se nehodí na nic. Že to vůbec někoho baví vyrábět. To mi připomíná manželku jak sháněla nabíječku na starou nokii s úzkým koncem a v prodejně jí k telefonu připojili 2 nabíječky a ani jedna nefungovala. Nedivím se. Prodavač to sváděl na vadný aku v telefonu. Prdlajs, pak jsme našli starou nabíječku a ta funguje. Ještě mám opravit tu Nokii, také originál. Nemám ani čas přehrát manželce kontakty z Nokie do dotykovky, kterou jsem jí koupil. Tak snad brzy, než jí ta cihla klekne :D Už jsem jí párkrát resetoval, aby se vzpamatovala. Pacientka zatím žije - Nokia přece :D

... 

#KDY-330A

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

전체 2,167건 1 페이지
게시물 검색
Copyright © www.cacaobaba.co.kr. All rights reserved.  Contact : help@oxmail.xyz